• 0

Konkurs na ozdobę świąteczną

Category : Z życia szkoły

Dom Kultury PODGÓRZE zaprosił uczniów klas I-III szkół podstawowych do udziału VII edycji konkursu na najpiękniejszą, własnoręcznie wykonaną świąteczną ozdobę. Tegoroczny konkurs miał być okazją do rozwijania kreatywności, wyobraźni, zdolności manualnych dzieci i prezentacji ich talentu. Ten konkurs miał być również inspiracją do samodzielnego tworzenia świątecznych ozdób, a nie kupowania ich w sklepach. Uczniowie naszej szkoły przygotowali ozdoby wiszące i stojące w dowolnej technice. Uznanie jury zyskała ozdoba świąteczna wykonana przez Karola Zychowicza z klasy III c. Wręczenie dyplomów i nagród nastąpiło 18 grudnia 2009 roku w Domu Kultury „Podgórze” i było połączone z otwarciem wystawy nagrodzonych i wyróżnionych prac. Gratulujemy!!!

Tekst: Marta Biernat, wychowawca klasy III c


Archiwa