• -

„SPRZĄTANIE ŚWIATA – POLSKA 2013”

Category : Bez kategorii

W tym roku wspólnie ”Odkrywamy Czystą Polskę .”

Pod takim hasłem rusza tegoroczna akcja :”Sprzątanie Świata – Polska ”, której finał przypada na trzeci tydzień września .W dniach 25 – 27 września 2013roku w naszej szkole zostanie zorganizowana zbiórka ZSEE ( zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego ). W tych dniach w obu budynkach szkoły podstawione zostaną kontenery, do których będzie można wrzucić odpady elektryczne i elektroniczne. Równocześnie odbędzie się zbiórka makulatury. Pozyskane z tej akcji pieniądze będą przeznaczone na rzecz naszej placówki.

Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału , gdyż w ten sposób propagujemy ”nieśmiecenie ”czyli unikamy tworzenia odpadów , bo je selektywnie zbieramy.

Szkolny koordynator akcji : Jadwiga Puto


Archiwa