• -

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „JESIENNY OWOC”

Category : Konkursy

Konkurs ten był adresowany do dzieci z województwa małopolskiego w wieku 3-21 lat, a jego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie przy ul. Grunwaldzkiej 5. Praca konkursowa przedstawiająca jesienny owoc miała być przestrzenna i wykonana w dowolnej technice. Na konkurs napłynęło 240 prac. Przy ocenie prac komisja konkursowa brała pod uwagę: pomysłowość, kompozycję, trwałość zastosowanych materiałów, walory estetyczne, niepowtarzalność i oryginalność pracy. Widocznie prace uczniów naszej szkoły takie właśnie były, ponieważ przyznano nam czołowe lokaty.

II miejsce zajęła Joanna Mikuła

III miejsce zajął Bartosz Kania

Kwalifikacje do wystawy uzyskali: Sandra Borowska, Filip Polowiec, Barbara Madej, Natalia Wincencik i Michał Lewiński. Wszyscy wymienieni to uczniowie klasy I a.

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat


Archiwa