• -

KONKURS SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

Category : Konkursy

Klub Kultury Rybitwy zaprosił uczniów do udziału w konkursie „Szopka bożonarodzeniowa”. Uczestnicy zostali podzieleni na kilka grup wiekowych i w kategorii klas 0-III szkół podstawowych mamy osiągnięcia:

II miejsce w kategorii szopek przestrzennych Oliwia Gaździk z klasy Ia (opiekun Marta Biernat)

wyróżnienie w kategorii szopek przestrzennych Julia Wadas z klasy I a (opiekun Marta Biernat)

wyróżnienie w kategorii szopek płaskich Marta Hreczańska z klasy II a ( opiekun Jadwiga Puto).

Celem konkursu było zachowanie tradycji budowania szopek, upowszechnianie wiedzy o polskich tradycjach bożonarodzeniowych wśród dzieci. I to się organizatorom udało, ponieważ na konkurs napłynęło 200 prac w kategorii przestrzennej i płaskiej. Format prac był dowolny, powstały ogrome szopki i maleństwo wielkości zapałki. Wszystkie szopki można było podziwiać w czasie finału konkursu, który miał miejsce 13 XII 2013r. w Klubie Kultury Rybitwy.

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat

wychowawca klasy I a


Archiwa