• -

KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIĄTECZNE KARTECZKI”

Category : Konkursy

Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie przy ul. Reymonta 18 zaprosił dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Świąteczne karteczki”. Przygotowane przez pierwszaków kartki miały nieograniczoną formę graficzną, literacką i estetyczną, bo tak stanowił regulamin konkursu. Do klasy zawitały aniołki, bałwanki, choinki, gwiazdki, Mikołaje, szopki bożonarodzeniowe i wiele, wiele innych ciekawych pomysłów. Wyniki konkursu poznaliśmy 17 XII 2013r w czasie wernisażu wystawy pokonkursowej. Spośród wysłanych 40 świątecznych karteczek z naszej szkoły tylko jedna , albo aż jedna została wyróżniona. Była to praca Joanny Mikuły, która narysowała choinkę i sama napisała życzenia, a jest przecież uczennicą pierwszej klasy  i nie zna jeszcze wszystkich liter! Dziewczynce gratulujemy!!!

Tekst: Marta Biernat

Zdjęcia: Barbara Mikuła


Archiwa