• -

JASEŁKA

Category : Aktualności

 18 grudnia klasy I a i I b zaprosiły rodziny na uroczystość  „ Jasełek”.

             Przedstawienie Jasełkowe odbyło się w Dworze Czeczów, w sali balowej. Występowaliśmy na prawdziwej scenie w świetle reflektorów. Nasze występy uświetniły kolędy i pastorałki. Każdy z nas starał się z całych sił, aby uroczystość wypadła pięknie.

Wygłaszaliśmy role bezbłędnie. Nasze panie, p. Kasia  i p. Marta były z nas dumne. Występy poprzedzały liczne próby, więc byliśmy doskonale przygotowani. Tu na scenie wyglądaliśmy jak prawdziwi aktorzy ,mieliśmy piękne stroje i potrzebne rekwizyty, które przygotowaliśmy z rodzicami.

Po przedstawieniu były  życzenia, pamiątkowe zdjęcia i kiermasz prac. To własnoręcznie zrobione stroiki świąteczne. Wszyscy  byli zachwyceni, a my zabraliśmy do domu stroiki, które przypominały nam te świąteczne i radosne chwile.

Wszystkim życzymy, jak brzmią słowa w naszej pastorałce,

samych szczęśliwych dni i moc prezentów pod choinką.

Uczniowie z klasy Ia i I b z wychowawczyniami  p. Kasią I p. Martą.


Archiwa