• -

POMAGAMY…

Category : Aktualności

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w pożyteczną akcję pomocy innym. Wzięli udział w koncercie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który się odbył  10 stycznia w DK Dwór Czeczów. Nasi reprezentanci uświetnili swoim występem zbiórkę pieniędzy na rzecz chorych dzieci oraz seniorów, którą prowadzili harcerze . Na scenie Sali Balowej wystąpili: Marcin Potoczny (kl.6a), który zagrał na fortepianie  dwa utwory, Iga Stasiak. Łucja Przetocka, Oliwia Nocoń, Martyna Sikora oraz Karol Sikora (kl.5b),  którzy pięknie zaśpiewali przygotowane utwory, Alicja Tomczyk (kl.6a) nie tylko zaśpiewała piosenkę po angielsku, ale także akompaniowała Karolowi grając na bongosie. Świetnie zaprezentowali się : Kamila Kowalska, Monika Nowak oraz Filip Gastoł (kl.4b). Naszym artystom dziękujemy za udział w tak szlachetnej akcji.

Lidia Salawa


Archiwa