• -

W PRAWDZIWYM TEATRZE

Category : Aktualności

18 marca pojechaliśmy na przedstawienie pt. Królowa śniegu” do wspaniałego, wielkiego Teatru Ludowego. Autokar zawiózł nas pod same ogromne drzwi teatru. Weszliśmy do środka, oddaliśmy ubrania do szatni i równiutko parami maszerowaliśmy na widownię, gdzie kolejno każdy zajmował swoje miejsce , w pierwszych rzędach tuż pod ogromną sceną. Stąd mieliśmy aktorów na wyciągnięcie ręki. Rozpoczął się spektakl . Siedzieliśmy cichutko ciekawi, co się zaraz wydarzy ,a działo się wiele. Aktorzy tańczyli, śpiewali, jeździli w pięknej złotej karecie. Latały ptaki, tańczyły kwiaty, nawet pojawił się wielki renifer. Czasami tworzyły się niezwykłe, mroźne mgły, które nas dotykały. Przez ten czas wydawało nam się ,że znaleźliśmy się właśnie w tej pięknej, starej baśni. Mieliśmy wrażenie, że dotarliśmy naprawdę do Laponii ,aby uratować wraz z Gerdą małego Kaja.

Niektórzy troszkę się bali ,ale byliśmy z naszymi paniami, więc nic złego nie mogło nam się stać. To było niesamowite przeżycie. Wróciliśmy tego dnia szczęśliwi, zadowoleni i chętnie dzieliliśmy się wrażeniami z pobytu w zimowej baśni. Wam też życzymy takich wrażeń.

Uczniowie klasy Ia i Ib

Opracowała:

Katarzyna Kerep


Archiwa