• 0

Drugie miejsce w konkursie wiedzowym „Uczeń Obywatel”

Category : Z życia szkoły

Przez cały rok szkolny 2009/2010 uczniowie klas Va i Vb uczestniczyli w spotkaniach projektu międzyszkolnego „Uczeń Obywatel”, na którym pogłębiali swoją wiedzę dotyczącą struktur samorządowych w Krakowie. 18 maja odbyło się końcowe spotkanie projektu podczas, którego odbył się konkurs wiedzowy z zakresu wszystkich dotychczasowych spotkań. Reprezentacja szkoły w składzie Katarzyna Ignatowicz, Andrzej Pałka z klasy Va i Mikołaj Ślęzak z klasy Vb przez ponad godzinę odpowiadali na bardzo trudne pytania z zakresu historii samorządności Krakowa oraz spraw bieżących. Po podliczeniu głosów okazało się, że nasza reprezentacja zajęła drugie miejsce. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas dnia otwartego w Urzędzie Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych 6 czerwca 2010 roku. Gratulujemy wiedzy!

mgr Joanna Niemiec


Archiwa