• 0

Rozdanie nagród z konkursu „Uczeń Obywatel” w Urzędzie Miasta

Dnia 6 czerwca o godzinie 13 w trakcie dnia otwartego w Urzędzie Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych odbyło się wręczenie nagród z konkursu „Uczeń Obywatel”. Spotkanie rozpoczęła pani Bożena Kowalska, koordynator konkursu i poprosiła o otwarcie wystawy plastycznej panią wice przewodniczącą Rady Miasta Krakowa panią Martę Patenę oraz Filipa Boczkowskiego ucznia klasy VIa naszej szkoły.

Vice przewodnicząca Rady Miasta Krakowa pani Marta Patena i Filip Boczkowski po otwarciu wystawy prac plastycznych.

Kolejnym punktem programu, było wręczenie nagród z konkursu wiedzowego. Nasza szkoła w składzie Katarzyna Ignatowicz, Andrzej Pałka z klasy Va i Mikołaj Ślęzak z klasy Vb zajęli 2 miejsce z pośród wszystkich startujących szkół.

Na zdjęciu obok Mikołaj Ślęzak i Andrzej Pałka odbierający nagrody.

Za konkurs plastyczny otrzymali również nagrody: Natalia Walczak z klasy Va (nieobecna), Filip Boczkowski klasy VIa oraz Katarzyna Michałek z klasy Vb (nieobecna). Na samym końcu nastąpiło wręczenie nagród za prezentacje wyborcze. W naszej grupie kandydowali: Mikołaj Ślęzak na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej oraz Dominik Kusion z klasy Va na Prezydenta Miasta Krakowa. Uczniowie otrzymali symboliczne upominki. Po zakończeniu spotkania został czas na pamiątkowe zdjęcia. Nasza szkolna reprezentacja wracała do domu zadowolona z otrzymanych nagród.

Pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników konkursu.

Nagrodzeni uczestnicy konkursu.

mgr Joanna Niemiec


Archiwa