• 0

Rozpoczęcie roku szkolnego

Oficjalna uroczystość w kościele rozpoczęła się o godz. 9.15. Po mszy poszliśmy do budynku szkolnego na salę gimnastyczną.

Rozpoczęcie zaczęto wprowadzeniem sztandaru i zaśpiewaniem hymnu – szkolnego i narodowego. Troje uczniów z piątej klasy przywitało wszystkich pięknymi wierszami. Następnie Pani Dyrektor powiedziała kilka słów, m.in. przypomniała nam jak ważna jest data 1 września oraz powitała klasy czwarte, które po raz pierwszy uczą się w naszym budynku szkolnym.

Potem uczniowie klasy piątej „a” przedstawili skecz pt. „Sfrustrowana nauczycielka”. Po zakończeniu przedstawienia wszyscy rozeszli się do wyznaczonych im klas, gdzie spotkali się ze swoimi wychowawcami. I tak właśnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2010/2011.

Opracowała uczennica kl. VI a –
O.P. (Koło redakcyjne)
Foto: Karol Kostrzewa


Archiwa