• -

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „WIOSENNY SAD”

Category : Konkursy

Szkoła Podstawowa nr 26 w Krakowie była organizatorem konkursu „Wiosenny sad”, w którym mogli wziąć udział uczniowie klas I-III z krakowskich szkół podstawowych. Jego celem było uwrażliwienie młodych twórców na piękno przyrody w wiosennej szacie. Uczniowie mieli do wyboru następujące techniki plastyczne: rysunek, malarstwo, wydzieranka, wycinanka. Jury wzięło pod uwagę pomysłowość i estetykę wykonanej pracy oraz jej samodzielność.

Uczennice z klasy II a zostały laureatkami tego konkursu:

I miejsce Natalia Wincencik

II miejsce Olga Kośmider

III miejsce Julia Wadas.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostały zaprezentowane na wystawie w czasie uroczystego finału konkursu w dniu 14.05.2015r. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć.

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat

wychowawca klasy II a


Archiwa