• -

EASTER PARTY

Category : Aktualności

W przedświąteczny poniedziałek uczniowie Naszej Szkoły spotkali się na Easter Party zorganizowanym przez Szkołę Językową Emerald. Nasze przyjęcie zaczęliśmy od oglądania filmiku z Easter Bunny i wspólnego śpiewu  piosenek, następnie młodsi uczniowie wykonali kartki wielkanocne dla swoich najbliższych.  Podczas zabaw dzieci zapoznały się ze słownictwem w języku angielskim dotyczącym Świąt. Kolejnym etapem były gry i konkursy na sali gimnastycznej takie jak noszenie jajek na łyżce w grupach oraz układanie wielkanocnego domino. Młodsze klasy zaszczycili swą obecnością zajączek i królik wielkanocny, którzy urozmaicili to świąteczne przyjęcie. Towarzyszyli dzieciom podczas całego spotkania świątecznego, a za aktywny udział w ćwiczeniach i zabawach nagradzali wszystkich uczniów słodyczami.  W trakcie Easter Party odbyło się wiele ciekawych gier, zabaw i konkursów dla dzieci w różnym przedziale wiekowym.

p. Dominika Mardyła


Archiwa