• -

PREZYDENT MIASTA KRAKOWA NAGRODZIŁ NAUCZYCIELI Z NASZEJ SZKOŁY

Category : Aktualności

63 nauczycieli otrzymało w piątek 14 października certyfikaty Prezydenta Miasta Krakowa „Krakowski Nauczyciel z pasją 2016”, wśród nich była Marta Biernat nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z naszej szkoły. W tym samym dniu wręczono również nagrody Prezydenta Miasta Krakowa dla wyróżniających się pedagogów, wśród nagrodzonych znalazły się dwie nauczycielki naszej szkoły Renata Tylek nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i Lidia Salawa polonistka.

„14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej – święto, podczas którego pokazujemy jak ważny jest zawód nauczyciela, choć zawód to może nie najodpowiedniejsze słowo – bycie nauczycielem to przede wszystkim misja, powołanie którym trzeba po prostu żyć i Państwo to robicie – mówił podczas uroczystości Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski. – Cieszę się, że przy okazji tego święta mogę osobiście pogratulować Państwu wyjątkowych osiągnięć. Swoją pracą pokazujecie jak wiele może dokonać podziwiany, szanowany nauczyciel, który jest dla uczniów prawdziwym autorytetem – dodał”.

 

Nagrodzonym gratuluję,

dyrektor szkoły Ewa Kazberuk


Archiwa