• -

PORANEK Z PIEŚNIĄ PATRIOTYCZNĄ

Category : Aktualności

W środę 9 listopada uczniowie klas O-III spotkali się w sali balowej Dworu Czeczów, by wspólnie śpiewać pieśni patriotyczne. Przed wspólnym śpiewem na scenie zaprezentowała wiersz laureatka pierwszego miejsca konkursu recytatorskiego poezji patriotycznej Wiktoria Trojan – Suruło z klasy 2a. Później uczniowie oddali się  śpiewaniu pieśni, by w ten sposób świętować 98 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Każdy uczestnik spotkania miał przypięty własnoręcznie wykonany kotylion i oczywiście strój galowy, by podkreślić podniosły charakter święta, które będziemy świętować już niedługo. Piękna dekorację przygotowała p. Jadwiga Puto, a prezentację multimedialną wraz ze słowami śpiewanych pieśni p. Barbara Pacura.

Tekst i zdjęcia:

Marta Biernat

wychowawca klasy 1a


Archiwa