• -

ZABAWA ANDRZEJKOWA KLASY III B I II A

Category : Aktualności

24 listopada w Dworze Czeczów odbyła się Zabawa Andrzejkowa, w której uczestniczyły klasy 3b i 2a oraz 4a i 5a.  Na wszystkie dzieci czekało dużo atrakcji, jak fotobudka, malowanie twarzy, tatuaże, zabawy z chustą animacyjną oraz wróżby, a muzyczne rytmy nadawał Pan Tomasz z synem Leonem z klasy 3 b. Piękne stroje dzieci, Rodziców i wychowawców były dopełnieniem dobrej zabawy. Spośród uczestników wybraliśmy Królową i Króla zabawy, zostali nimi Julka Zając oraz Kuba Tomera z klasy III b. Po zmaganiach na parkiecie mogliśmy się poczęstować soczkami, ciasteczkami czy cukierkami.

            Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom klasy III b za obecność, pomoc i wparcie w przygotowaniu balu, cudowne stroje i wspaniałą zabawę.

Ewa Miłaszewska


Archiwa