• -

WYCIECZKA KLASY 3B DO PARKU ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W ZATORZE

Category : Aktualności

7 grudnia nasza klasa była na wycieczce w Parku Świętego Mikołaja w Zatorze. Cudowna sceneria migocących światełek, postaci ze znanych bajek oraz muzyka wprawiła nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Pani przewodnik pokazała nam gdzie spała Śpiąca Królewna, mieszkanie Królewny Śnieżki i Siedmiu Krasnoludków, Sierotki Marysi, 101 Dalmatyńczyków, Czerwonego Kapturka czy Świętego Mikołaja. Przy bajkowej ścieżce spotkaliśmy Strażaka Sama, Królową Śniegu, Wesołe Małpki, Piratów z Karaibów i wiele innych postaci. Później czekała nas krótka przejażdżka mini pociągiem. Inną atrakcją było lodowisko, niektórzy po raz pierwszy ubrali łyżwy i stanęli na tafli. Zjeżdżaliśmy również z olbrzymiej zjeżdżalni, kręciliśmy się na diabelskim młynie i byliśmy w kinie 3D. Podczas zorganizowanych warsztatów plastycznych malowaliśmy mikołajową skarpetę i zobaczyliśmy paradę bajkowych postaci. Jednak największą atrakcją było spotkanie ze Św. Mikołajem, każdy uczeń otrzymał kartkę i certyfikat z wizyty, a na sam koniec cała klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.

Był to wspaniały mikołajkowy prezent od Rodziców, za co wszystkie dzieci bardzo dziękują.

Ewa Miłaszewska


Archiwa