• -

MUSICAL „PIĘKNA I BESTIA”

Category : Aktualności

15 grudnia dzieci z grupy ” 0 ” oraz uczniowie z klasy II a  i III a  obejrzeli spektakl muzyczny w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacyjnego z Wrocławia. Musical zaprezentowany został na scenie kina Kijów. Przepiękna scenografia, dopracowane i efektowne kostiumy, znakomicie zaaranżowane piosenki oraz fantastyczna gra aktorska sprawiły, że widzowie z ogromnym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów.

„Piękna i Bestia” to historia dobrej i pięknej Belli, która udała się do mrocznego zamku Bestii by ocalić życie ojca. Z pomocą zaczarowanych mieszkańców zamku Bestii – Pani Czajnik, Pani Świecznika i Pana Zegara – przekonaliśmy się, że pod przerażającym obliczem Bestii kryje się wrażliwe ludzkie serce…

 Spektakl dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń i wzruszeń.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy sprawowali opiekę nad dziećmi podczas wyjścia.

                                                                          Opracowała : Barbara Pacura


Archiwa