• -

LAUREACI KLASY 3B W KONKURSIE „NASZA CHOINKA”

Category : Konkursy

Uczniowie klasy 3b wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Dwór Czeczów pt. „Nasza choinka”. Konkurs był  skierowany do przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a jego  celem było wspólne przeżywanie okresu Świąt Bożego Narodzenia. Zadaniem każdego uczestnika było samodzielne wykonanie ozdoby choinkowej w dowolnej technice, my wykonaliśmy bombki ze sznurka, włóczki i kolorowych wstążek. Z naszej klasy laureatami zostało 13 uczniów:

Filip Bednarz

Oliwia Guzik

Igor Juszczyk

Laura Krystyan

Kacper Łojszczyk

Maja Markowska

Ola Nowak

Natalia Polak

Bartek Popek

Wojtek Przybyłek

Iwo Występek

Kuba Tomera

Gabrysia Zięba

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, a cała klasa  udział w bezpłatnych warsztatach ceramicznych. Serdecznie gratuluję zwycięzcom za duże zaangażowanie i pięknie wykonane kolorowe bombki, które zachwyciły jury konkursu.

Wychowawca Ewa Miłaszewska


Archiwa