• -

PORTRET MARII

Category : Bez kategorii , Konkursy

  W listopadzie 2016 roku z okazji Obchodów Jubileuszu 140 lecia szkoły, uczniowie naszej szkoły z klas 0-3 zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Portret Marii Skłodowskiej-Curie”, który został zorganizowany w ramach „Festiwalu Twórczości Dziecięcej” przez świetlicę szkolną. Udział wzięły również dzieci z Przedszkola Nr 135 współpracującego z naszą szkołą. Wszyscy uczniowie bardzo chętnie zaangażowali się w tworzenie portretów patronki szkoły różnymi technikami, wykazując się niezwykłą kreatywnością. Portrety patronki w oczach naszych uczniów można było podziwiać na szkolnym wernisażu prac. Za najlepsze prace zostały przyznane nagrody i wraz z dyplomami wręczone na uroczystym apelu w świetlicy szkolnej. Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie. Gratulujemy pięknie wykonanych portretów, które zachwyciły nas wszystkich.

Wychowawcy świetlicy:

Brygida Grela

Magdalena Gawin

Edyta Zielińska

Beata Chromy


Archiwa