• -

JASEŁKA W KLASIE III B

Category : Aktualności

                12 grudnia uczniowie naszej klasy przedstawili jasełka pt. „Jest taki dzień” dla Rodziców. Na tle wymalowanej betlejemskiej szopki i pięknego wnętrza pałacu Heroda odegrali przyjście na świat Pana Jezusa. Wielkiego Mesjasza powitali pastuszkowie, trzej królowie, aniołki, śniegulki. Nie zabrakło okrutnego Heroda, który bojąc się o swoją władzę kazał setnikowi wymordować nowonarodzone dzieci. Ale oto przyszła śmierć, która pokonała złego króla przy pomocy przewrotnego diabła.

                Piękny śpiew kolęd i pastorałek, taniec śniegulek oraz wspaniałe odegranie ról małych artystów bardzo spodobały się Rodzicom za co otrzymali gromkie brawa.

                 Serdecznie dziękuję wszystkim Rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów.

                                                                                   Ewa Miłaszewska


Archiwa