• -

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „WIELKANOCNA PISANKA”

Category : Konkursy

Uczniowie klas I-III wzięli udział w wielkanocnym konkursie, w którym należało zaprojektować i własnoręcznie wykonać pisankę. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 162 w Krakowie. Miło mi poinformować, iż laureatami pierwszego miejsca zostali uczniowie klasy I a, a wyróżnienie otrzymała Julia Szumny z klasy II a. Pierwszaki stworzyły wiosenną kompozycję ze styropianowych jajek, które ozdobili według własnych pomysłów i powstały cudowne wielkanocne, kolorowe pisanki oraz kurki, zajączki, a nawet smok i świnka. Wszystkie prace zostały umieszczone w koszyku, do którego dołączony był wiersz napisany przez ciocię Norberta za co bardzo dziękuję.

Gratuluję, poniżej relacja z wręczenia nagród.

Tekst i zdjęcia:

Marta Biernat


Archiwa