• -

KLASA 1A, 3A I „0” NA ZIELONEJ SZKOLE

Category : Aktualności

W dniach od 4.04.2018 –  13.04.2018 dzieci z kl. 3a i kl. 1a przebywały na Zielonej Szkole w Pałacu Tatrzańskim w Kościelisku. W tym jakże pięknym i urokliwym miejscu dzieciaki nie tylko się uczyły, ale także świetnie bawiły. Podczas pobytu dzielni wędrowcy „ zdobyli” Drogę pod Reglami, wybrały się na Kalatówki, oraz zwiedziły muzeum przyrodnicze.   9.04 w poniedziałek na Zielona Szkołę dołączyła także grupa z oddziału zerowego. Na powitanie dzieci pojechały pod skocznie narciarską oraz odwiedziły muzeum przyrodnicze. Wszystkie klasy już razem wyjechały na Gubałówkę, skąd spacerkiem wróciły do Kościeliska podziwiając po drodze piękne widoki. Dzielni wędrowcy pospacerowali także z Kościeliska do Zakopanego gdzie odwiedzili piękne place zabaw, na których skakali, biegali, chodziły po linie, huśtały się na huśtawkach itd. Podczas pobytu dzieciaki również odwiedziły fabrykę cukierków, w której każdy mógł spróbować świeżo zrobionego cukierka, spacerowały przez Krupówki, bawiły się na placach zabaw, grały w piłkę na orliku. Pomimo codziennego  zmęczenia różnymi atrakcjami nasza młodsza młodzież znalazła siłę aby świetnie się bawić podczas wieczornych dyskotek, oraz wykazać się zdolnościami w „ Mam talent”. Mięliśmy  także okazje wirtualnie być na Kasprowym Wierchu, Giewoncie i innych szczytach oraz podziwiać faunę i florę górską dzięki pokazom 3D. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, w piątek 13.04 wróciliśmy do Krakowa, ale wspomnienia pozostaną już na zawsze….co niektórzy wciąż przed oczami mają Giewont i śpiącego rycerza.

                                             mgr Magdalena Broniak


Archiwa