• -

PATRIOTYCZNY BIEG UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 124

Category : Aktualności

W poniedziałek, 1 X 2018r.uczestniczyliśmy w biegu niepodległościowym w naszej szkole dla uczczenia rocznicy 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę . Klasy 0-III długo się do tego przygotowywały, oprócz biegu braliśmy udział w sztafetach. Ponadto każdy z nas wykonywał kotyliony białego orła na biało – czerwonym sercu.

O godz. 9.30 na stadionie Bieżanowianki zebraliśmy się wszyscy. Tu rozpoczęliśmy rozgrzewkę, a następnie  kolejne klasy na poziomach kategorii wiekowej biegły wokół boiska piłkarskiego.

Dawaliśmy z siebie wszystko. Następnie, obok na „Orliku” rozpoczęły się sztafety.Tam była dopiero rywalizacja i głośny doping publiczności! Prawie wszyscy w biało-czerwonych strojach godnie reprezentowali naszą szkołę.

Na zakończenie każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom, słodkości i gromkie brawa publiczności.

Pożegnaliśmy się okrzykiem Hip! Hip! Hura!

To było wielkie przeżycie. Mali Polacy o wielkich sercach w rywalizacjach sportowych!

Zachęcamy wszystkich do takiej aktywności.

Pozdrawiamy

                                                          Mali, wielcy sportowcy z klas 0-3 z wychowawcami.

                   Opracowała: Katarzyna Kerep


Archiwa