• -

KONKURS PLASTYCZNY „JESIEŃ W DWORZE CZECZÓW”

Category : Konkursy

Korzystając z pięknej aury, która towarzyszyła nam do początków listopada dzieci z klas I-III wzięły udział w plenerze malarskim pt „Jesień w Dworze Czeczów”, którego efektem były piękne jesienne prace plastyczne. Szkice, które powstały w czasie zajęć na świeżym powietrzu zostały wykończone w różnych technikach plastycznych i zgłoszone do konkursu pod tym samym tytułem.

Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie naszej szkoły:

z klasy I d – opiekun Edyta Kamińska: Filip Augustyn, Wiktoria Broś, Julian Drzymała, Filip Dziedzic, Wincent Gil, Kajetan Kaczmarek, Julian Lenda, Mikołaj Mierzwa, Gabriela Niziołek, Nikola Nowak, Jakub Ogiński, Emilia Orłowska, Oliwia Pająk, Michał Piętak, Mateusz Radziszewski, Liliana Socha, Lilianna Wojtyca, Adam Wójcik

z klasy II b – opiekun Ewa Miłaszewska: Wiktoria Cyganik, Sarian Bętkowski, Filip Sitek, Kacper Kania, Dominik Sitek, Jagoda Tryba, Dawid Zagórski, Nikola Bratek, Małgorzata Madej, Patryk Pieniążek, Alan Baran, Jakub Rybka, Wojciech Zbrojny

z klasy III a – opiekun Marta Biernat: Kamil Śliwiak, Sebastian Włodarczyk, Zofia Styrna, Mateusz Szymański, Karol Przybek, Emilia Nowak, Jakub Nawara, Dominika Kwaśniewska, Barbara Kasperkiewicz, Michał Jońca, Daniel Duda, Daria Badoń

z klasy III b – opiekun Katarzyna Kerep: Natan Okulicki.

Finał konkursu miał miejsce 16 listopada 2018 roku w Dworze Czeczów. Rozdanie dyplomów i nagród poprzedził spektakl muzyczny znanej wokalistki Katarzyny Słoty Marciniec oraz artysty towarzyszącego (akompaniament).

Laureatom gratulujemy!!!

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat


Archiwa