• -

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/19 KLAS 0-III

Category : Aktualności

18.06 to dzień w którym miał miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19. Podczas uroczystości wręczono uczniom klas 0-III nagrody za udział w konkursach, książki za 100% frekwencję, a uczniowie klas trzecich otrzymali od Rady Rodziców pamiątkowe książki na zakończenie pierwszego etapu edukacji. Dyrektor p. Bartosz Rutkowski podziękowała rodzicom, którzy pracowali na rzecz szkoły.

Klasy trzecie pod opieką swoich wychowawczyń przygotowały występ, w którym podsumowały to co ich spotkało przez ostatnie trzy lata.

Podziękowali swoim rodzicom za wsparcie i pomoc , swoim nauczycielom za naukę i wychowanie i dyrekcji szkoły za czuwanie nad ich nauczaniem i bezpieczeństwem.

Trzecioklasiści wiedzą, że od września zmieni się ich szkolne życie: poznają nowych wychowawców i nauczycieli, zmienią budynek szkolny, będą mieli nowe przedmioty, dzwonki na lekcje i przerwy.

To dopiero za dwa miesiące, a teraz życzymy wszystkim uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom cudownych wakacji – odpoczywajcie bezpiecznie.

Tekst i zdjęcia:

Marta Biernat


Archiwa