• -

WYJAZD INTEGRACYJNY KLAS PIERWSZYCH

Category : Aktualności

25.09.2019 roku odbył się wyjazd integracyjny klas pierwszych. Uczniowie zawitali do Gospodarstwa Agroturystycznego Zaczarowane Wzgórze w Czasławiu. Przywitała nas wspaniała pogoda oraz uśmiechnięci opiekunowie ośrodka. Każda z klas uczestniczyła w różnych aktywnościach i formach wypoczynku. Dzieci zapoznały się z historią ziemniaka – skąd pochodzi, jak się go uprawia? Wspólnymi siłami przygotowały frytki, całość zakończyła się degustacją ziemniaczanych potraw. Uczniowie zwiedzali mini zoo, poznali różne zwierzęta hodowlane. Na chętnych czekała przejażdżka na końskim grzbiecie, pod czujnym okiem instruktorów. Zajęcia sensoryczno-plastyczne sprawiły wszystkim nie lada przyjemność, zwłaszcza, gdy okazało się, że do wykonania prac trzeba będzie posłużyć się jesiennymi darami natury. To był wspaniały dzień dla wszystkich uczestników – zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.

Anna Witkowska


Archiwa