• -

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Category : Aktualności

W piątek 11 października 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania klas pierwszych na uczniów.

Ceremonia pasowania rozpoczęła się od występu bohaterów tego dnia, którzy wcielili się w Smerfy. Wszyscy musieli zdać egzamin, który przeprowadziły szkolne duszki. Nie muszę dodawać, że egzamin wypadł celująco!!! Najmłodsi dostali za to ogromne brawa od rodziców, dyrekcji szkoły i wychowawczyń.

Najważniejszym jednak momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów kluczem do świata wiedzy. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 124 w Krakowie.

Kolejnym punktem programu było wystąpienie pana Dyrektora Bartosza Rutkowskiego, który skierował gorące słowa do pierwszoklasistów.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

Tekst i zdjęcia:

Marta Biernat, wychowawca klasy I a


Archiwa