• -

DZIEŃ KROPKI – DOT DAY W KLASIE 1 D

Category : Aktualności

Jak co roku 15 września ( a w tym roku 16 września) – obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W tym dniu organizowane są różnego rodzaju działania, które pomagają zrozumieć, że każdy z nas ma jakiś talent. Uczniowie klasy 1 d, również włączyli się do obchodu tego święta. Wysłuchali bajki „The Dot”, autorem której jest Peter Reynolds, a opowiada o kropce, która zmieniła świat małej Vashti i uwierzyła w siebie. Nauczyliśmy się piosenki pt. „Od maleńkiej kropki”, wykonywaliśmy zadania z kropką, za pomocą aplikacji Quiver ożywiliśmy swoje kropki, wymyślaliśmy zwierzęta i potrawy w kropki, oraz wykonaliśmy wspólne kropkowe zdjęcia.

To był wspaniały dzień.

Monika Stachura


Archiwa