• -

KLASA 3 A REALIZUJE KOLEJNY PROJEKT ” POZNAJEMY MIASTA POLSKI”

Category : Aktualności

18 listopada w klasie  3 a  lekcje odbywały się w zupełnie inny sposób. To uczniowie prowadzili zajęcia prezentując przygotowane przez siebie prace na temat miast Polski, które wylosowali wcześniej.  Każdy uczeń miał za zadanie zaprezentować miasto w wybrany przez siebie sposób. Jedni przygotowali przepiękne plakaty z wiadomościami oraz ze zdjęciami miasta , inni prezentację w programie graficznym. Odbyliśmy niesamowitą wędrówkę po naszej Ojczyźnie. Uczniowie wskazywali miasta na mapie, opisywali kiedy powstało, prezentowali herby miast, informowali o ciekawych miejscach i pięknych zabytkach, żyjących gatunkach zwierząt w danym regionie.

Serdecznie dziękuję przede wszystkim uczniom za wykonane prace, które ozdobiły ściany naszej  sali lekcyjnej oraz rodzicom za pomoc i wsparcie  w projekcie.

Barbara Pacura


Archiwa