• -

BAL KARNAWAŁOWY

Category : Aktualności

W mroźny ranek, 8 lutego 2012 roku klasy 0-3 naszej szkoły uczestniczyły w niecodziennej imprezie, jaką był Bal Karnawałowy.  Zabawa odbyła się w zabytkowym Dworze Czeczów, w sali balowej, ozdobionej kolorowymi balonami.
Wszystkie dzieci zostały powitane przez prowadzącego DJ-a, w rytmie poloneza rozpoczęły zabawę. Piękne stroje księżniczek, Batmanów, czarownic, zwierzątek, sportowców zachwycały rodziców i nauczycieli. Dzieci brały również udział w konkursach m.in.: tańcu na gazecie, z balonem, z jajem strusia, w których musiały wykazywać się szybkością i sprytem. Każdy uczestnik za swoje osiągnięcia otrzymał nagrodę w postaci słodyczy. Jednak mróz spłatał nam figla, w najlepszym momencie wspólnej zabawy nastąpiła poważna awaria energetyczna, która spowodowała brak prądu w najbliższej okolicy. Jednak panowie DJ-e stanęli na wysokości zadania, organizując kolejne konkursy i zabawę przy dźwiękach pianina. Na zakończenie balu wszystkie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności taneczne w rytmie cha-chy ( czaczy ), idąc gęsiego w dużym kole.
Zabawa bardzo się udała, czego potwierdzeniem była radość na twarzach naszych dzieci i miłe słowa uznania.

Opracowała Ewa Miłaszewska
Zdjęcia Marta Biernat


Archiwa