• -

3 LISTOPADA 2012

Category : Bez kategorii

Spotkanie z autorką książek dla dzieci – Joanną Krzyżanek
Grupa uczniów – sympatyków biblioteki szkolnej, spotkała się w Dworze Czeczów z P. Joanną Krzyżanek. Dzieci rozmawiały z autorką na temat swoich ulubionych książek, które przyniosły z sobą na spotkanie. Autorka dzieliła się z nimi refleksjami na temat swoich ulubionych książek z dzieciństwa, oraz opowiadała o swoim pisarstwie.
Zrobiła także uczestnikom, niespodziankę. Wśród wszystkich rozlosowane zostały jej książki, które P. Joasia podpisała. Zbiory biblioteki szkolnej też wzbogaciły się o kolejną pozycję na „Półkę z autografem”.
Zachęcamy wszystkich uczniów do zapoznania się z książkami Joanny Krzyżanek i poznania bliżej twórczości i samej postaci autorki.

mgr Lilianna Majda – Niezgoda


Archiwa