• -

UDZIAŁ W KONKURSIE „MIKROKOSMOS-FASCYNUJĄCE ŻYCIE OWADÓW”

Category : Konkursy

Organizator konkursu Osiedlowy Klub Kultury Przewóz – jednostka organizacyjna Domu Kultury „Podgórze” w Krakowie zorganizował konkurs przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych i średnich. Konkurs miał na celu kształcenie wyobraźni plastycznej oraz kształtowanie pozytywnych postaw wobec świata przyrody. Przedmiotem konkursu były owady.

Uczniowie z naszej szkoły wykonali piękne prace plastyczne.

II miejsca zajęły uczennice klasy 1A:

Natalia Śliwiak i Aleksandra Michalik – wychowawca Renata Tylek

III miejsce zajęła uczennica klasy 3B:

Zuzanna Słobodzian – wychowawca Jadwiga Puto

21 marca nastąpiło uroczyste wręczenie nagród połączone z wernisażem prac oraz pokazem egzotycznych owadów i gadów.

Nagrodzonym uczennicom gratulujemy !!!

opracowanie mgr Renata Tylek


Archiwa