• -

XII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU”

Category : Aktualności

Uczniowie klasy III b reprezentowali SP Nr 124 w Krakowie podczas Mistrzostw Polski U – 10 w piłce nożnej chłopców w Turnieju „Z podwórka na stadiony o puchar Tymbarku”.

W skład drużyny weszli : Jakub i Kacper Juszczykowie, Jakub Stachnik, Jakub Sado, Bartłomiej Król, Szymon Ostroga, Szymon Żak, Kajetan Filipowicz i Karol Sikora. Uczniowie Ci rozwijają swoje zdolności i zainteresowania piłką nożną trenując w klubach : KS „Bieżanowianka”, „Cracovia”, „Gwarek Wieliczka”. Podczas turnieju, który odbył się dn. 9 i 11 maja 2012 roku na boisku TS „Rybitwy” chłopcy wzorowo reprezentowali naszą szkołę, wykazali też duże zdolności piłkarskie zajmując II miejsce w grupie „C” i „D”. Byli także wyróżniającymi się zawodnikami w czasie trwania całego turnieju. Wszystkim chłopcom serdecznie dziękujemy za duże zaangażowanie i wzorową postawę na zawodach. Szczególne podziękowania należą się także panu Andrzejowi Królowi – koordynatorowi Turnieju.

 Tekst i zdjęcia : Jadwiga Puto wychowawca klasy III b


Archiwa