• -

„MAJÓWKA Z MAMĄ I TATĄ” W PRZEDSZKOLU NR 135

Category : Aktualności

Uczniowie klas III z naszej szkoły zostali zaproszeni jako Absolwenci Przedszkola Nr 135 w Krakowie do udziału w plenerowej imprezie pt. „Majówka z Mamą i Tatą”, która odbyła się dnia 26 maja 2012 roku w ogrodzie szkolnym. Uczniowie zaprezentowali program słowno – muzyczny „Legendy starego Krakowa”, w którym nie zabrakło legendarnych postaci związanych z naszym miastem. Dzieci szkolne miały wspaniałą okazję do odwiedzenia swojego ukochanego przedszkola, porozmawiać z paniami wychowawczyniami, pobawić się w ogrodzie pełnym atrakcji i powspominać chwile spędzone w tym cudownym miejscu, kiedy same były przedszkolakami. Na zakończenie pobytu w przedszkolu uczniowie mieli możliwość wpisania się własnoręcznie do „KSIĘGI PAMIĄTKOWEJ”, dziękując za wspaniałą atmosferę podczas Majówki, cudowną pogodę i pyszne lody. Opiekę artystyczną sprawowała pani Jadwiga Puto.

Tekst i zdjęcia: Jadwiga Puto wychowawca kl. III b


Archiwa