• 0

Ślubowanie klas pierwszych

Dnia 14.X.2009 roku o godzinie 9.00 odbyła się uroczystość szkolna, podczas której uczniowie klas I zostali przyjęci do braci uczniowskiej SP Nr 124 w Krakowie.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem i uśmiechem przedstawiły program artystyczny, w którym przypomniały wszystkim zebranym o zwyczajach panujących w szkole.Recytowały wiersze i śpiewały piosenki , aby następnie złożyć obietnicę , że : „Będę szanować dobre imię klasy i szkoły”… . W końcu nadszedł najważniejszy moment , w czasie którego dzieci z klas pierwszych zostali pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej Nr 124 w Krakowie . Aktu pasowania dokonała pani dyrektor mgr Ewa Kazberuk. Na pamiątkę tej wzruszającej uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i birety. Po występach na dzieci czekała słodka niespodzianka przygotowana przez Rodziców. Pomimo zimowej pogody , wszystkim dopisywał humor , a w auli panowała atmosfera udanej zabawy.

Tekst : mgr Katarzyna Ptak (wychowawca kl. I a )
i mgr Jadwiga Puto (wychowawca. kl. I b)
Foto : mgr Renata Tylek


Archiwa