• -

WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE W KLASIE II B

Category : Aktualności

            29 listopada klasa II b uczestniczyła w warsztatach plastycznych. To kolejne spotkanie odbyło się pod kierunkiem pani Kingi Sopel naszej klasowej plastyczki, która zawsze chętnie dzieli się swoimi wspaniałymi i oryginalnymi pomysłami. Tego dnia przyniosła ze sobą pudła różnorodnych materiałów, jak koraliki, szablony ozdób, papierów pakunkowych, kwiatów, drzewek, gałązek i wiele, wiele innych. Tym razem dzieci wykonywały kartki bożonarodzeniowe. Spośród bogatego zestawu ozdób dzieci miały niemały problem na co się zdecydować. Najpierw dobrały odpowiedni format kartki, jego tło, a potem układały kompozycje bożonarodzeniowe.

            Najpiękniejsze kartki zostały przesłane na konkurs organizowany przez DK Podgórze. Bardzo serdecznie dziękuję pani Kindze Sopel za nieocenioną pomoc, serce, czas i wkład pracy.

Opracowanie Ewa Miłaszewska

                                                                                 wychowawca klasy II b


Archiwa