• -

ANDRZEJKI W KLASIE 2A

Category : Aktualności

,,Hokus-pokus, czary-mary,
Niech się spełnią andrzejkowe czary”.

30 listopada w klasie 2 a było gwarno i wesoło. W andrzejkowy piątek uczniowie świetnie się bawili wróżąc sobie co czeka ich w przyszłości, kim będą (losowanie przedmiotów i ustalanie jaki zawód się z tym przedmiotem kojarzy), jak będzie miała na imię sympatia. Igor H. i Julka przygotowali wróżby na karteczkach, Kuba – kubki przyszłości, Kinga i Ola zrobiły serca z imionami chłopców i dziewczynek, Nikola i Dawid D. przynieśli wróżby –co cię czeka w przyszłości, a Igor S. wróżył z kart. Natalka przygotowała cukierki, w których ukryły się wróżby. Dekorację sali pomogła nam zrobić Ola M. z mamą. Każdy przyniósł trochę słodkości i soczek. Oprócz wróżb były tańce z balonami, zabawy integracyjne przy muzyce takie jak „Dyrygent” i „Magiczna szkatułka z wróżbami”. Uczniowie czynnie uczestniczyli w zabawie, ale też pracowali w grupach podczas rozwiązywania matematycznych zagadek oraz odczytywali rady na przyszłość. W tym dniu swoje urodziny obchodziła Natalka, której mama przyniosła pyszny tort. Zabawa andrzejkowa dostarczyła wielu pozytywnych emocji oraz pokazała uczniom inną formę zajęć! Nad całością czuwała wychowawczyni Renata Tylek.

opracowanie mgr Renata Tylek


Archiwa