• -

KONKURS: BEZPIECZEŃSTWO W DOMU, SZKOLE, NA ULICY – ORGANIZATOR DK DWÓR CZECZÓW

Category : Aktualności

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez DK Dwór Czeczów. Prowadzenie Iga Lipiec. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz klasy IV- VI. Wszyscy uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Straży Miejskiej i Policji, podczas którego zgłębiali wiedzę nt bezpiecznego zachowania i właściwych reakcji w sytuacji zagrożenia. Temat ten omawiany był również podczas lekcji wychowawczych. W konkursie uczestniczyli reprezentanci klas, którzy musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale także sprawnością  w pokonywaniu toru przeszkód. W kategorii klas IV- VI zwyciężyła drużyna klasy 6c. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni. Jednak najważniejszą nagrodą jest wiedza o tym, w jaki sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Opracowanie Lidia Salawa


Archiwa