• -

VII KONKURS NA PROJEKT KARTKI ŚWIĄTECZNEJ – DAR NA HOSPICJUM ŚW. ŁAZARZA W KRAKOWIE

Category : Konkursy

Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury przy al. 29 Listopada 102 w Krakowie oraz Prezes Fundacji Pomoc Krakowskiemu Hospicjum św. Łazarza zaprosili uczniów wszystkich typów szkół i placówek województwa małopolskiego do udziału w VII Konkursie na Projekt Kartki Świątecznej – dar na Hospicjum św. Łazarza w Krakowie.

 Zadaniem uczestnika konkursu było wykonanie projektu kartki świątecznej (bożonarodzeniowej) dowolną techniką graficzną lub plastyczną oraz techniką mieszaną, typu collage. Oceniany był pomysł, oryginalność, estetyka wykonania oraz zgodność z tematem.

Uczniowie klasy 2a i 2b wzięli udział w tym konkursie. Laureatami konkursu zostały 4 uczennice naszej szkoły:

Kinga Lewińska klasa 2a –opiekun Renata Tylek

Gabriela Markowska klasa 2b – opiekun Ewa Miłaszewska

Aleksandra Michalik klasa 2a – opiekun Renata Tylek

Aleksandra Woźniak klasa 2a – opiekun Renata Tylek

Nagrodzone kartki będą drukowane w wielu egzemplarzach jako dar na Hospicjum
św. Łazarza w Krakowie. Każda kartka będzie podpisana imieniem i nazwiskiem autora.

Laureatkom konkursu serdecznie gratulujemy !!!

Opracowanie artykułu Renata Tylek

Zdjęcia wykonała p. Jadwiga Michalik


Archiwa