• -

JASEŁKA TRZECIOKLASISTÓW DLA RODZICÓW

Category : Aktualności

Dnia 17 grudnia trzecioklasiści zaprosili do Dworu Czeczów swoich rodziców i rodzeństwo. Goście przybyli na godzinę 17.00. Dzieci wystapiły w tegho rodzaju przedstawieniu już po raz trzeci, więc czuły się jak „prawdziwi artyści”. Przedstawiły jasełka pt. „Witaj Jezu na tej ziemii” – opowiadanie o narodzeniu Jezusa w Betlejem i powitaniu go przez pasterzy, królów, anioły i diabły. Piękne i wzruszające przedstawienie wzbogaciły cudnie zaśpiewane kolędy i pastorałki. Rodzice byli bardzo wzruszeni, nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Występ był udany dzięki zaangażowaniu dzieci, pięknym strojom przygotowanym przez rodziców (za co Im bardzo dziękujemy!), czarowi sali balowej w gościnnym Dworze Czeczów (dziękujemy p. Magdalenie Piędel). Po jasełkach odbył się kiermasz świąteczny, na którym sprzedawane były anioły, które wykonały dzieci na warsztatach ceramicznych. Udało się zebrać kwotę 361,74 złotych,  co nas bardzo ucieszyło. Dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat

wychowawca klasy III b


Archiwa