• -

JASEŁKA KLAS DRUGICH I ODDZIAŁU „0”

Category : Aktualności

17 grudnia klasy drugie i odział „0” naszej szkoły przygotowały i przedstawiły jasełka dla swoich rodziców. Piękne recytacje dzieci i śpiew kolęd wzruszały przybyłych gości i wprowadzały w świąteczny nastrój. Dzieci z przejęciem odgrywały role pasterzy, królów, aniołów, Marii i Józefa.

Podczas występów odbywał się kiermasz świąteczny, na który każde dziecko przygotowało pod kierunkiem wychowawców swoją ozdobę. Znalazły się tu anioły z gliny, choinki, kartki, bombki. W tym roku zebraliśmy ponad dwa tysiące czterysta złotych i jest to najwyższy dochód z tej akcji do tej pory. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za serce i hojność, tym bardziej, że zebrane pieniążki będą przeznaczone na dofinansowanie różnych wyjazdów dla dzieci z rodzin mniej zamożnych.

Oto jak przebiegały jasełka w klasach:

                                        Opracowała Ewa Miłaszewska wychowawca klasy II b

foto: Ewa Miłaszewska, Renata Tylek, Barbara Pacura, Magdalena Zadwórna


Archiwa