• 0

Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym – „Słowo Malowane”

„Dwór Czeczów” zaprosił dzieci z klas młodszych ze szkół i przedszkoli Dzielnicy XII do udziału w cyklu konkursów plastycznych pt.”Słowo malowane” poświęconych ilustracji wierszy Tadeusza Kubiaka. Wiesze pochodziły z tomiku „Bajkoteka” oraz „Gdy zakwitną krokusy”, które opiewają piękno czterech pór roku. Celem konkursu było pobudzenie wyobraźni uczniów, dla których wiersz miał stać się inspiracją do własnych poszukiwań twórczych. I tak też się stało, że wielu uczniów jesienne wiersze Kubiaka zaispirowały i stworzyli piękne prace plastyczne. Kilkoro z nich zostało laureatami konkursu. Rozdanie nagród poprzedził koncert muzyczny dla dzieci przygotowany przez profesjonalnych artystów.

Oto nasi laureaci:

Kostrzewa Hubert klasa II b, opiekun: Renata Tylek
Michalik Gabrysia klasa II b, opiekun: Renata Tylek
Michałek Justyna klasa II b, opiekun: Renata Tylek
Sikora Martynka klasa I b, opiekun: Jadwiga Puto
Szewczyk Patrycja klasa III c, opiekun: Marta Biernat
Mysłek Justynka klasa III c, opiekun: Marta Biernat
Sagan Kamil klasa III c, opiekun: Marta Biernat
Słomak Małgorzata klasa III c, opiekun: Marta Biernat
Sanecka Wiktoria klasa III c, opiekun: Marta Biernat

Cieszymy się bardzo z ich sukcesu i gratulujemy.
Wychowawca klasy III c Marta Biernat


Archiwa