• -

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Category : Aktualności

W tradycję naszej szkoły wpisał się już kiermasz bożonarodzeniowy, który organizowany jest w grudniu podczas spotkań z rodzicami uczniów klas O-III .

Prace przygotowali jak zwykle uczniowie klas O-III wraz ze swoimi wychowawcami oraz wychowawcami świetlicy szkolnej. Zaangażowali się również Rodzice, którzy osobiście przygotowali własne ozdoby. Dzięki tym wszystkim , a szczególnie Rodzicom, którzy zechcieli kupować prace przygotowane przez nasze Dzieci udało się Nam osiągnąć duży sukces . Dzięki hojności i zrozumieniu szczytnego celu jakim jest wspieranie uczniów naszej placówki , których rodziny borykają się z trudną sytuacją finansową zebraliśmy kwotę w wysokości 2546 złotych.

 Wszystkim Ofiarodawcom i Darczyńcom serdecznie dziękujemy!

 

Wychowawcy klas O-III

Wychowawcy świetlicy szkolnej

(opracowała Brygida Grela)


Archiwa