• -

NASZE SERCA DLA UKOCHANYCH DZIADKÓW

Category : Aktualności

10 stycznia 2013r. tj. w czwartek klasy trzecie zaprosiły do Dworu Czeczów  wyjątkowych gości. Przybyły Babcie i Dziadkowie na specjalną uroczystość „Dzień Babci i Dziadka”.

         Dzieci odegrały wigilijne Jasełka, śpiewały pastorałki i deklamowały wiersze. I choć publiczność była bardzo wyrozumiała, starały się zaprezentować, jak najlepiej. Grali i śpiewali przecież dla ukochanych Dziadków. Potem nastąpił moment najbardziej wzruszający, wręczenie własnoręcznie wykonanych laurek i składanie życzeń.

        Na zakończenie był słodki poczęstunek, zdjęcia i całusy. Impreza była bardzo udana, a dzieci szczęśliwe. Do występu przygotowały się pod kierunkiem p. Kasi i p. Marty, więc wszystko musiało się udać.

Katarzyna Kerep


Archiwa