• 0

IV Wojewódzki konkurs plastyczny Choinkowe dekoracje 2009

Organizatorem tego konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie przy ulicy Grunwaldzkiej, honorowy patronat nad konkursem objął Urząd Gminy Mogilany. Każdy uczestnik konkursu mógł wykonać jedną pracę w dowolnej technice plastycznej np: rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika, formy przestrzenne. Cel konkursu to utrwalanie tradycji związanych z choinką poprzez działanie twórcze realizowane technikami plastycznymi. Anioł wykonany przez ROKSANĘ JANIAK z klasy III b bardzo spodobał się komisji oceniającej, która postanowiła przyznać jej nagrodę. Wyróżnienie zespołowe za bombki z papieru wykonane z różnych materiałów plastycznych otrzymali uczniowie z klasy III c w składzie: Patryk Bonior, Dominika i Wiktoria Dyl, Karolina Furmańska, Zuzanna Godula, Marcin Gwizdowski, Kamil Juras, Weronika Królik, Magdalena Leatońska, Mikołaj Małczyk, Sara Marzec, Justyna Mysłek, Kamil Najder, Wiktoria Sanecka, Kamil Sagan, Małgorzata Słomak, Patrycja Szewczyk, Filip Szot, Karol Zychowicz, Andrzej Żaba.
Finał konkursu Choinkowa Dekoracja odbył się 21 grudnia 2009 roku w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury, na którym laureatka konkursu Roksana i wyróżnieni uczniowie z klasy III c otrzymali dyplomy i upominki. Gratulujemy!

Opracowanie i zdjęcia : wychowawca klasy III c Marta Biernat


Archiwa