• -

„Palenie jest słabe” w zdrowej rywalizacji!

Category : Bez kategorii

„Palenie jest słabe” w zdrowej rywalizacji!

Nasza szkoła przyłączyła się do kampanii „Planie jest słabe”, organizowanej przez Stowarzyszenie MANKO oraz Ministerstwo Zdrowia. Jednym z elementów kampanii jest konkurs , w którym biorą udział również uczniowie naszej szkoły.

            Możecie również aktywnie przyczynić się do zwycięstwa ekipy z naszej szkoły głosując na ich prace konkursowe udostępnione na profilu społecznościowym. www.facebook.com/paleniejestslabe (należy polubić stronę, wejść w aplikację Photo/Video, potem kliknąć video , odszukać film naszej szkoły i na niego zagłosować) Obok kapituły konkursowej, która wybierze najlepszą pracę obrazującą temat, nagrody powędrują również do zespołów, których projekty zdobędą największą popularność wśród użytkowników Facebooka. GŁOSUJCIE!!

 Kampanię „Palenie jest słabe” wspierają Ambasadorzy – gwiazdy muzyki, sportu.

  • Natalia Lesz, aktorka i wokalistka;
  • Paulina Sykut-Jeżyna, dziennikarka i prezenterka
  • Rafał Brzozowski, wokalista;
  • Piotr Kuleta, kajakarz, olimpijczyk 2012;
  • Tomasz Szczepanik, wokalista i kompozytor zespołu PECTUS;
  • Filip Wolański, zawodnik MMA

 Zachęcamy do oglądnięcia spotu z ich udziałem!

www.youtube.com/watch?v=-v63ZgzE3AY

 Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Zdrowia.

Więcej informacji na temat kampanii na www.paleniejestslabe.pl oraz na www.facebook.com/paleniejestslabe.

                                                               Agata Zakrzewska

 


Archiwa