• -

UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA – 23.01.2014 R.

Category : Aktualności

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się  miłością, ciepłem, troskliwością i wszystkim, co dobre. Nikt inny nie ma tyle cierpliwości,  zrozumienia i zwykłej ludzkiej życzliwości dla dużych i małych problemów dzieci. Aby wyrazić swoją wdzięczność za każde ciepłe słowo i miły gest uczniowie z oddziału zerowego zaprosili Babcie i Dziadków do naszej szkoły. Dzieci zaśpiewały piosenki, wyrecytowały wiele pięknych wierszy o miłości, o wdzięczności  do Babci i Dziadka za to, że zawsze mają dla nich czas. Zeróweczka zaprezentowała również swoje umiejętności taneczne. Dziadkowie i Babcie  mogli podziwiać swoje wnuczęta podczas wykonywania „Poloneza” „Kazachoka” oraz „Wacla angielskiego”. Występ udał się znakomicie, wszyscy byli bardzo wzruszeni Dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla Babci i Dziadka. Na zakończenie wnuczęta zaśpiewały gromkie „sto lat”, wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty, po czym wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

                                                  Opracowała: Magdalena Zadwórna


Archiwa