• -

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ

Category : Konkursy

Klub 6 Brygady Powietrznodesantowej w Krakowie zorganizował konkurs na „Najładniejszą ozdobę wielkanocną”. Technika wykonania była dowolna, powstały więc piękne pisanki, stroiki, wesołe jajko, koszyczek-zajączek, witraż okienny oraz kartki wielkanocne. Uroczysty finał miał miejsce 15 kwietnia 2014r.  w Klubie Garnizonowym przy ul. Zyblikiewicza. Wszyscy uczestnicy, którzy przybyli na ogłoszenie wyników i wręczenie nagród otrzymali słodycze i wspólny dyplom. Nagrodzony został uczeń klasy I a Filip Polowiec, który oprócz pamiątkowego dyplomu otrzymał nagrody książkowe. Aktualnie wszystkie ozdoby wielkanocne można oglądać na wystawie pokonkursowej w holu klubu.

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat

wychowawca klasy I a


Archiwa