• -

KONKURS NA KARTKĘ I BARANKA WIELKANOCNEGO

Category : Konkursy

Organizatorem konkursu było Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie.Tematyka ogólnopolskiego konkursu obejmowała czas związany ze świętami wielkanocnymi i przedstawieniu własnego postrzegania tych świąt poprzez działania plastyczne. Prace plastyczne, które powstały w naszej szkole były wykonane w technice: pasteli, akwareli, kolażu, wycinanki. Na konkurs na kartkę wielkanocną wpłynęło 730 prac zgłoszonych przez 73 placówki z Krakowa, Warszawy, Chełma, Lublina, Sułoszowej, Ochojna, Siekierczyna, Sosnowca, Będzina, Myślenic, Pogórza, Białki k/Radzynia Podlaskiego, Białegostoku, Bukowa, Zelczyna, Łabuni, Swoszowej, Modlniczki, Mnikowa, Krzeszowic i Bochni, zaś na konkurs na baranka wielkanocnego 214 prac. Ilość nadesłanych na konkurs prac sprawiła, że jury nie mogło nagrodzić tylko wybranych i postanowiło uhonorować również tych, którzy wykazali inwencję twórczą i stworzyli przepiękne prace wręczając im listy gratulacyjne.

 W kategorii „KARTKA WIELKANOCNA” laureatami zostali następujący uczniowie naszej szkoły:

wyróżnienie Olga Kośmider z klasy I a, opiekun Marta Biernat

list gratulacyjny Aleksandra Pawlik z klasy I a, opiekun Marta Biernat

list gratulacyjny Piotr Popowski z klasy I a, opiekun Marta Biernat

list gratulacyjny Zofia Palonek z klasy I b, opiekun Katarzyna Kerep

 W kategorii „BARANEK WIELKANOCNY” wyróżniony został:

listem gratulacyjnym Jakub Grzesło z klasy I b, opiekun Katarzyna Kerep.

 Gratulujemy!!! Gratulujemy!!! Gratulujemy!!!

Tekst i zdjęcia: Marta Biernat

wychowawca klasy I a


Archiwa